فروش کناف

فروش کناف

فروش کناف ، امروزه بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. به کار بردن کناف در فضای خانه باعث جذابیت هر چه بیشتر آن می شود. آن ها از پنل هایی گچی ساخته می شوند که از دوام بالایی نیز برخوردارند که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

اصطلاح کناف در اصل به عنوان یک نام تجاری از این محصولات است ، نام اصلی آن ها پانل گچی است که به دلیل کیفیتی بالا و عرضه زیاد این محصول در بازار ها ، بیشتر با نام تجاری کناف در بین افراد شناخته می شود.

کناف چیست؟

کناف نوعی از پانل های گچی با روکش کاغذی است که از آن ها برای ساختن دیوار کاذب ، سقف کاذب و به وجود آوردن طراحی هایی روی سقف و دیوار ها ، مورد استفاده قرار می گیرد هملن طور که قبل تر گفته شد ، نام دیگر پنل های گچی ، کناف است. عنوان کناف در واقع نام تجاری سیستم ساخت و ساز خشک یعنی بدون استفاده از آب است.

این پانل ها توسط کار خانه و شرکت های بزرگی تولید و عرضه می شوند. از آن ها برای تکمیل کردن ساختمان های نیم کاره استفاده می شود. گاهی اوقات افراد برای زیبا تر کردن محیط مورد نظر خود ، از آن ها استفاده می کنند ، چرا که با نصب کناف می توان با یک تیر دو نشان زد.

همان طور که می دانید کناف ها تکنولوژی جدیدی هستند که استفاده از آن ها موجب صرفه جویی زیادی در هزینه ها می شود. کناف ها می توانند جایگزین خوبی به جای رابیتس کاری باشند ، همچنین از آن ها می توان برای سقف های کاذب و دیوار های کاذب نیز استفاده کرد.

کاربرد های کناف

امروزه کناف ها در زمینه ساخت و ساز محبوبیت زیادی در ایران و جهان پیدا کرده اند که تعداد افراد علاقمند به آن هر روز بیشتر و بیشتر می شود. استفاده از کناف دلایل زیادی دارد که می توان به حذف ملات و سرعت و کیفیت بالا اشاره کرد. خب سال های زیادی است که مردم برای پوشش دیوار ها و سقف های خود از گچ استفاده می کنند ؛

حتما مطالعه کنید
استاندارد کناف

استفاده از گچ دردسر های زیادی از جمله زمان زیاد برای خشک شدن ، طولانی شدن اتمام کار و هزینه های زیاد اشاره کرد. معمولا کناف در ایران برای سقف کاربردی بیشتری دارد. از کاربرد دیگر کناف ها می شود به کار های دکوراتیو اشاره کرد.

خرید کناف

همان طور که می دانید کناف بسیار سبک است پس در زمان زلزله ایمن عمل خواهد کرد ، همچنین هنگامی که در برابر آتش مستقیم قرار بگیرد چیزی حدود ۳ ساعت از خود مقاومت نشان داده و باعث جلوگیری از زیان های زیادی می شوند. اگر از آلودگی صدا و صدا های مزاحم خسته شده اید ، ما به شما استفاده از کناف را پیشنهاد می کنیم. از کاربرد های دیگر کناف میتوان به عایق کردن محیط در برابر صدا و رطوبت اشاره کرد.

قیمت کناف

همان طور که می دانید هزینه اجرای کناف به عوامل زیادی بستگی دارد. هنگام نصب کناف حتما از یک متخصص کمک بگیرید. زمانی که یک مهندس پروژه ای را می پذیرد قطعا باید عواملی را مد نظر برای خود و تیمش در نظر بگیرد. متخصصان ابتدا محیط را بررسی می کنند سپس با توجه متراژ محل مورد نظر ، هزینه را تعیین می کنند.

به طور معمول متخصصین هنگام بررسی محل ، تعداد روز های کار و متراژ را مد نظر می گیرند تا بفهمند که به چه تعداد گارگر برای اتمام کار نیاز دارند ؛ این کار سبب می شود تا هزینه ها را تخمین زده و کار را با اطمینان خاطر شروع کنند‌.

مزیت های استفاده از فروش کناف

۱- با توجه به دیگر مصالح سنتی ساختمان ، در شرایط یکسان و برابر ، سرعت اجرا و نصب کناف حدود ۴ برابر بیشتر است.

۲- همان طور که قبل تر هم گفته شد سیستم کناف بسیار سبک و انعطاف پذیر است ، این امر سبب می شود که هنگام بروز زلزله ساختمان از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

۳- کناف به دلیل داشتن اتصالات مناسب ایمنی مطلوبی دارد.

۴- یکی دیگر از قابلیت های مهم و حائز اهمیت کناف ها ، خاصیت رنگ پذیری بسیار بالای آن هاست. البته این قابلیت زمانی امکان پذیر است که ابتدا روی کناف را بتونه کاری کرده سپس رنگ آمیزی شود.

حتما مطالعه کنید
نکات حرفه ای برای طراحی دیوار خانه با آینه

۵- از دیگر مزایای استفاده از کناف مقاومت در برابر آتش سوزی و رطوبت می باشد.

۶- گزینه خوبی برای زیبا سازی و تغییر دکوراسیون خانه ها به خصوص بنا های قدیمی است‌.

۷- متناسب با انواع فضا ها است. افراد می توانند از آن ها به دلیل داشتن تنوع زیاد در ساختمان های اداری ، تالار ها ، خانه ها و … استفاده کرد.

کناف مقرون به صرفه است یا گچ

استفاده از گچ یا کناف به سلیقه و سبک مورد نظر افراد بستگی دارد ، اما اگر از بعد فنی به آن نگاه کنیم در بیش از ۹۰ درصد اوقات ، استفاده از کناف به صرفه تر از گچ است. هنگام گچ کاری شما باید هزینه های خرید میل گرد ، جوشکاری ‌، ابزار گچ کاری و … را متحمل شوید ، در حالی که هزینه های پایانی اجرای کناف ، نسبت به گچ کاری کمتر است.

اما نکته ای مهم نیز وجود دارد آن هم این است که کناف های بسیار دکوراتیو با توجه به اینکه یک متخصص خیلی حرفه ای و خبره نیاز دارد ، هزینه های ان می تواند به مراتب از گچ کاری گران تر شود. اما در کل به دلیل مزایای زیاد کناف ، پیشنهاد ما این است که از کناف در ساختمان خود استفاده کنید.

دلایل استفاده از فروش کناف در طراحی دکوراسیون

همان طور که می دانید در طراحی و ساخت و ساز برخی از ساختمان ها ، لوله کشی و سیم کشی ها را در روی دیوار ها می سازند. در اینجاست که استفاده از کناف به کمک شما می آید. شما می توانید با کناف کاری این تجهیزات را به راحتی بپوشانید. همچنین می توانید از نورپردازی و کار گذاشتن باکس های نور مخفی و موارد دیگر در سازه خود استفاده کنید.

چه عواملی در برآورد هزینه کناف کاری تاثیر دارند؟

همان طور که گفته شد متخصصان دیوار و سقف های کاذب و کناف ، معمولا بعد از این که از محل مورد نظر بازدید کردند و هزینه های کارگری را تخمین زدند ، هزینه های کلی مواد و میزان کار برای آماده سازی را ارائه می دهند. در اینجا نمونه هایی از هزینه کناف را برای شما قرار داده ایم:

حتما مطالعه کنید
نكات مهم در نور پردازی دكوراسیون داخلی

۱- هزینه نصب کناف کاری برای یک یا دو اتاق با اندازه های استاندارد: تقریبا از ۹۰۰،۰۰۰ تا ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان.

۲- قیمت کناف جهت ترک و نم های سقف در آشپزخانه: ۴۷۵۰۰۰ هزار تومان در سه روز کاری معمولی.

۳- قیمت کناف سقف برای اضافه کردن یک سقف کاذب برای روشن کردن یک اتاق به متراژ حدوداً ۴ مترمربع به قیمت متری ۹۵،۰۰۰ تومان: ۳۸۰،۰۰۰ تومان در ۲ روز کاری.

فروش کناف در انواع ساختمان

از متخصصان که پرسیده شده ان ها گفتند که قیمت کناف سقف کاذب در یک ساختمان نوساز بسیار ارزان تر ( البته بر اساس مترمربع یا بر اساس هر صفحه حساب می شود) از نصب در حین بازسازی و تغییر دکوراسیون یک خانه قدیمی است. خب به طور معمول هنگام بازسازی خانه هزینه های زیادی باید خرج شود که هزینه کناف کاری نیز جز این ها محسوب می شود.

در کل هر چقدر هم هزینه فروش کناف کاری ساختمان های نوساز و قدیمی با هم تفاوت داشته باشید باشد گرچه این مقدار زیاد هم نیست ، باز هم ارزش امتحان کردن را دارد.

تأثیر مواد مورد استفاده در قیمت سقف و دیوار کناف

خب قاعدتا مواد و وسایل مورد استفاده در اجرای کناف در قیمت پایانی کار موثر است. به طور مثال هزینه کلی مواد می تواند چیزی حدود ۱۵ تا ۵۰ درصد کل هزینه فروش کناف را در بر بگیرد، البته این تخمین متناسب با حجم و اندازه کار متغیر است. همچنین هزینه دستمزد کارگر ، بیمه ، ابزار و … نیز محسوب می شود.

امروزه همه افراد به دنبال خانه ای زیبا با دکوراسیون مد نظر خود میگردند. زیبایی خانه تنها داشتن وسایلی شیک نیست ، بلکه طراحی سقف و دکوراسیون نیز بسیار مهم است. برای داشتن خانه ای خوب و ایده آل باید از یک متخصص و یا یک فرد حرفه ای کمک بگیرید تا بتوانید با کمک آن ها داشتن خانه ای خوب را تجربه کنید.

اگر به دنبال سقف کاذب خوب و کاربردی برای اتمام ساختمان خود می گردید ما به شما سقف کناف را پیشنهاد می کنیم. سقف کناف یک انقلاب جدید در طراحی ساختمان ها به خصوص ساختمان های اداری ایجاد کرده است. این سقف علاوه بر زیبایی خاصی که در خانه و محیط ایجاد می کند ویژگی های دیگری چون عایق صدا ، ضد حریق و رطوبت ، قیمت نسبتا خوب ، نصب سریع و … نیز دارد.

اگر اطلاعات زیادی در این باره ندارید ما به شما شرکت شهام دیزاین با سابقه ای درخشان در طراحی دکوراسیون داخلی را به شما معرفی می کنیم. امیدواریم مطالب خوبی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

پیشنهاد ما به شما

پارکت یا موکت

پارکت یا موکت

شما برای کفپوش منزل خود پارکت را انتخاب می کنید یا موکت؟ انتخاب بین پارکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت