هنر ترکیب در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی به عنوان یک هنر ترکیبی تلقی می‌شود، زیرا به طراحانی نیاز دارد تا قطعات مختلف را گرد هم آورد تا ظاهری شیک را شکل دهند. اغلب روزها طول می‌کشد تا یک دکوراسیون داخلی تکمیل شود، چرا که در بسیاری از موارد جزییات فراوانی در این کار وجود دارد.

بسیاری از مردم از عبارت “طراحی داخلی” و “دکوراسیون داخلی ” به جای یکدیگر استفاده می‌کنند، اما این حرفه‌ها در موارد بسیاری متفاوت هستند. طراحی داخلی هنر و علم درک رفتار مردم برای ایجاد فضاهای کاری در داخل یک ساختمان است. تزیین، مبله کردن یا آراستن فضایی با وسایل و متریال های شیک یا زیبا است.

به طور خلاصه، طراحان داخلی ممکن است کار تزیینات نیز انجام دهند، اما دکوراتور ها طراحی نمی‌کنند.شهام دیزاین سال هاست در زمینه دکوراسیون داخلی و به عنوان عاملیت کناف و نمایندگی کناف ایران در کشور فعال بوده و با استفاده از کارشناسان و طراحان مجرب بهترین خدمات حوزه دکوراسیون را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

طراحی در دکوراسیون داخلی

طراح داخلی راه‌حل‌های فنی و خلاقانه ای را در یک سازه بکار می‌گیرد که کاربردی، جذاب و مفید برای کیفیت زندگی و فرهنگ ساکنان است. طراحی و هماهنگی دکوراسیون داخلی با پوسته ساختمان و تایید موقعیت فیزیکی و بافت اجتماعی پروژه.قطعا باید هماهنگی داشته باشد. طراحی باید به مقررات و الزامات قانونی پایبند بوده و اصول پایداری محیط‌ زیست را نیز مورد حمایت قرار دهد.

در عین حال، طراحی داخلی باید به شرایط راحتی (چه گرمایی، نورپردازی یا آکوستیک)، و همچنین مهندسی برگشت پذیری، که بهترین ابعاد را تعیین می‌کند، توجه کند.

مشتریان گرامی، شما می توانید با استفاده از تجارب شهام دیزاین که عاملیت کناف و نمایندگی کناف ایران را در اختیار دارد و تاکنون بهترین تجارب را برای ابعاد مختلف از مکان ها از آشپزخانه‌های صنعتی گرفته تا سالن های کنفرانس به دست آورده‌است، جز بهترین ها باشید.