درباره
شهام دیزاین

 

بیوگرافی
شهام دیزاین


 

شرکت بازرگانی، تولیدی و خدماتی
طرح گستر شهام ایرانیان


شهام دیزاین ارائه دهنده بهترین خدمات در رابطه با طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی منزل. شرکت بازرگانی تولیدی ،خدماتی طرح گستر شهام ایرانیان با نام تجاری شهام دیزاین در سال 1389 با هدف کار آفرینی و اشتغال زایی که خود باعث رشد و شکو فایی اقتصاد ملی و در نتیجه رونق بازار کار داخلی خواهد شد تاسیس گردید.


 
شهام دیزاین تا کنون با یاری خداوند متعال و سعی و کوشش متخصصین در جهت ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز در رابطه با طراحی، تولید و اجرای دکوراسیون داخلی و نیز واردات موفق بوده است و بحمدالله توانستیم در مدت زمان کوتاه گام‌های بلندی بر داریم و تمامی موفقیتمان را مدیون الطاف الهی هستیم.

شرکت طرح گستر شهام ایرانیان با برخورداری از سابقه تولیدی چندین ساله و پشتوانه و تجربه و دقت متخصصین ماهر خود از سال 1390 به تجهیز سالن‌های آمفی تئاتر، کنفرانس، آکوستیک نمودن استودیو صدا و غیره می‌نماید و در حال حاضر محصول تولیدی شرکت‌ دیوارپوش‌های پی وی سی با مشارکت کارخانجات ایرانی را به فروش می‌رساند.

 

اهداف شرکت:

ارائه خدمات مدرن و حرفه‌ای طراحی و اجرا و ایجاد مشتریانی راضی در صدر اهداف شرکت طرح گستر شهام ایرانیان با نام تجاری شهام دیزاین قرار دارد. در تلاشیم که پروژه‌های ساختمانی و تغییر دکوراسیون مشتریان خود را با بهترین کیفیت و به بهترین شکل به انجام رسانیم.


از دیگر اهداف مجموعه و دغدغه‌های مدیران شرکت، کار آفرینی و اشتغال‌زایی برای جوانان در جهت رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و رونق کسب و کار در جامعه است.

 

بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان


شهام دیزاین به پشتوانه سال‌ها تجربه و با در اختیار داشتن کادر مجرب و پرسنل کارآزموده می‌تواند پروژه‌های بازسازی و تغییر دکوراسیون شما را به بهترین شکل به انجام رسانده و رضایت صد در صدی شما را کسب کند.


همکاری با ما