فهرست مطالب

پارکت لمینت | قیمت پارکت لمینت | نصب پارکت لمینت

پارکت های لمینت عمدتاً به عنوان یک نوع کفپوش اقتصادی،همچنان جایگاه خود را به عنوان کفپوش ارزان قیمت و کاربردی حفظ می کنند. آنها حتی به خانه‌های گران قیمت هم نقل مکان کرده‌اند که زمانی چیزی جز چوب سخت یا کف‌پوش‌های چوبی مهندسی شده نصب نمی‌کردند. کفپوش های لمینت همیشه بهتر از دیگر کفپوش ها به نظر می رسند، عملکرد بهتری دارند و با نصب آنها در زیر پا احساس بهتری خواهید داشت. همه این محبوبیت ها درست است اما شاید بسیاری از افراد نمی دانند که کفپوش لمینت چیست؟

پارکت های لمینت در اصل نوعی از کفپوش ترکیبی است که از لایه ای از چوب و دو لایه دیگر که یکی لایه ای سایشی و شفاف است و دیگری لایه ای نازک تر از یک تصویر است، تشکیل شده است.

پارکت لمینت یک کفپوش مصنوعی است که شبیه کفپوش های چوبی یا گاهی اوقات سنگی طراحی شده است. این یک انتخاب محبوب برای علاقه مندان به کفپوش برای چندین دهه بوده است. به طور سنتی جایگزین ارزان تری برای چوب واقعی است. هر بازسازی کننده خانه می تواند کفپوش لمینت را بدون نیاز به کف سازی حرفه ای نصب کند.در کنار داشتن پارکت لمینت می توان برای لذت بیشتر بردن از محل زندگی خود تغییراتی در مدل های قدیمی سقف منزل خود و دیوارهای داخلی ایجاد کرد به عنوان مثال می توانید از انواع سازه های پیش ساخته کناف به عنوان یک سقف کاذب که با نام کناف سقف شناخته میشود بهره برد و یا برای ایجاد یک دیوار مصنوعی ولی بسیار زیبا از دیوار کناف استفاده کرد و با استفاده از این سازه های جدید و مدرن محل زندگی زیباتری برای خود و اطرافیانمان ایجاد کنیم.دیوار پوش ام دی اف و دیوار پوش پی وی سی هم دو نوع از رایجترین دیوار پوش ها هستند که می توانید برای پوش دیوارهای منزل خود استفاده کنید.

تعریف پارکت لمینت

در سال های اولیه ساخت پارکت لمینت، کیفیت بسیار پایینی داشت. اگرچه ایده این بود که باید شبیه کفپوش های چوبی طراحی شود، اما هر کسی می توانست از لحاظ ظاهری این نوع کفپوش را شناسایی کند. در سال های اخیر کیفیت کفپوش لمینت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با سرمایه گذاری سازندگان معتبری مانند کوییک استپ در طراحی و تولید محصولات کفپوش لمینت ، سبک های ظاهری برتر و معتبرتری در دسترس هستند. در سال‌های اخیر، طرح‌ها و جلوه‌های مختلفی از پارکت لمینت ایجاد شده‌اند تا گزینه‌های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند. شما قادر خواهید بود از میان افکت هایی مانند: کاشی های سنگی، کاشی های سرامیکی و طیف وسیعی از گونه های مختلف چوب و بامبو ، این نوع کفپوش محبوب را انتخاب کنید.

پارکت  لمینت