دیوار کناف و هزینه اجرای دیوار کناف

دیوار کناف چیست؟

در حالت کلی دیوار کناف با نام لاتین knauf به مجموعه ای از صفحات سیمانی یا روکشدار گچی با متریال ها و ابزارهای فلزی گفته می شود که در ترکیب با هم بهترین سازه ها را در صنعت ساختمانی پدید می آورد.

سازه هایی از قبیل: دیوارهای پوششی –سقف کاذب  – دیوارهای جداکننده سقف های کاذب یکپارچه – سیستم عایق بندی ساختمان در برابر حریق

صنعت ساختمان سازی در سال های گذشته در زمان طراحی و معماری سقف ها از شیوه ها و مصالح سنتی استفاده می کرد. اما امروزه و طی این سال های اخیر به لطف پیشرفت های چشمگیری که روز به روز در عرصه تکنولوژی و دانش بشری دیده می شود، در صنعت ساخت و ساز هم مصالح نوین بسیاری جایگزین مصالح قدیمی شده اند.

از نمونه های بارز آن می توان به ابزارهای ساخت و ساز خشک اشاره کرد که بکارگیری آن در صنعت ساختمان سازی ایران روز به روز در حال توسعه است. چنین مسئله ای موجب شده تا امروزه امورات مربوط به ساخت و ساز و دکوراسیون های داخلی ایمن تر، زیباتر و در نهایت مدرن تر انجام شود.

کناف دیوار یکی از همین متریال های ساختمانی مدرن و ایمن است که مدل ها و طرح های متنوع آن در ساخت و ساز و طراحی داخلی ساختمان های مختلف استفاده می شود.همچنین از کناف به عنوان دکوراسیون جدید برای سقف به عنوان کناف سقف استفاده میشود و هر روز بر طرفداران آن افزوده میشود.

دیوار کناف