دیوار پوش

دیوار پوش ها

دیوار پوش ها با انواع مختلف الگوها و رنگ ها، یک جایگزین محبوب برای نقاشی یک اتاق هستند. وزن کم یکی از ضرورت های دیوار پوش است که شرکت شهامی در این راستا به کشف جذابیت ها میپردازد.

شرکت شهامی با تخصص در تولید دیوار پوش ها،  طراح دیوارها است که یکی از بزرگترین مجموعه های دیوار پوش را دارد. با تغییر شیوه زندگی، توجه بیشتری به دکوراسیون داخلی داده می شود. دکور خانه با استفاده از مهارت های هنری و تکنیک های نوآورانه بازنویسی شده و دیوار پوش ها با طرح ها و رنگ های مختلف جایگزین رنگ شده است.

ما بر این باوریم که فردیت مشتریان را از طریق طرح هایی که در زندگی روزمره آنها را احاطه کرده است، ارمغان می آورد.

رنگ اولین و قوی ترین عنصر برای تولید احساسات است که به طور مستقیم توسط ادراک بصری ما به کار گرفته می شود.

طراحی رنگ ها، راهی برای ساختن جو، احساسات و تخیلات است. این چیزی است که پالت ها و رنگ های ما برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

تاریخچه

در سال 1863، J.M Swords  برای اولین بار از دیوار پوش در خانه خود استفاده کرد.    قرن ها بعد و به ویژه در هوای سردتر، مردم از پارچه برای پوشش دیوارها و پنجره ها استفاده می کردند تا طرح ها را حفظ کنند. برخی از مورخان بر این باورند که استفاده از دیوار پوش به سال 1400 می رسد. اولین استفاده دیوارپوش ها در دکوراسیون برای پانل های چوبی بود، که در انگلستان توسط

دیوار پوش ها با طرح ها و نقش ها مجموعه ای از ویژگی های کلیدی برای انتخاب هستند:

سبک: هزاران طرح و رنگ و سبک های مختلفی که میتوان متناسب با طراحی فضا استفاده کرد و به دلیل نصب آسان قابلیت جابه جایی و تغییر د رکمترین زمان وجود دارد.

وزن: هنگامی که بنای شما صافترین دیوارها یا گچ را ندارد، وزن زیادی از زیر بنای شما کم می شود که میتوان نبود گچ و دیوار را با دیوار پوش های سبک جبران کرد.

طول عمر: دیوار پوش ها با قابلیت شستشو و سطح سخت طول عمر بالایی دارند.

دیوار پوش های داخلی و خارجی

انواع دیوار پوش های داخلی و خارجی وجود دارد که در هر دو نوع داخلی و خارجی بسته به خصوصیات دیوار پوش در فضاهای خاص استفاده می شوند به طور مثال : دیوار پوش های WET SYSTEM مناسب برای استفاده در سطوح ساخته شده از سیمان، گچ، بتن، شیشه و کاشی های سرامیکی است و مقاوم در برابر تغییر رنگ خوردگی توسط مواد شوینده خانگی و سایش هستند و دیوار پوش های خارجی مناسب برای دیوارهای خارجی و نمای ساختمان است که با هدف اصلی زیبا سازی و همچنین ویژگی های ساختاری عمده ای که قادر به تقویت سطح دیوار است اعمال می شود، این دیوار پوش ها تحت آزمایش آزمایشگاه قرار گرفته و نصب آن تا 10 سال تضمین میگردد (نمی شکافد، ساییده نمی شود).

اکثر دیوارها در منازل با پوشش رنگ دارای ایراداتی من جمله پوسته تخم مرغی شدن و .. هستند چون شما نمیتوانید رنگ را به صورت یک دست درآورید در این راستا دیوار پوش ها این عیوب را میپوشانند و دیواری با طرح و بافت دلخواه و پوشش یکسان به شما هدیه می دهند.

انواع دیوار پوش

دیوار پوش فلزی

پنل های فلزی و مصنوعی که در حال حاضر انواع آنها برای دیوار استفاده شود. این نوع دیوار پوش مناسب برای فضاهای خارجی می باشد که بنا به سلیقه و طراحی شما می تواند در فضاهای داخلی هم مورد استفاده قرار بگیرد.

 

دیوار پوش چرمی

می توان از پانل های چرمی یا چرم مصنوعی برای پوشش بخشی از یک دیوار استفاده کرد. مناسب برای دیوارهای پشت تخت، نیمکت، این نوع دیوار پوش مقرون به صرفه ترین حالت استفاده از چرم مصنوعی است.

این پانل ها نیز برای نصب آسان می باشند – آنها با چسب های داغ یا چسب های ساختمانی راست روی دیوار قرار می گیرند

 

دیوار پوش سنگی

روکش سنگ ساخته شده سنگ واقعی نیست، اما سنگ “مصنوعی” نیز نیست. این دیوار پوش تهیه شده از سیمان پرتلند، سنگ آهک و اکسید آهن می باشد، روکش سنگی تولید شده تقریبا به اندازه سنگ طبیعی واقعی و با دوام است، اما به مراتب ارزان تر است. و این محصول برای نصب آسان تر از سنگ طبیعی است.

این نوع دیوار پوش برای سال های زیادی برای فضاهای بیرونی استفاده شده اند، اما صاحب خانه ها و طراحان هوشمند نیز از آن برای دیوارهای داخلی در فضاهای بزرگ استفاده می کنند.. سه سازنده سنگ تولید کننده سنگ های رولر عبارتند از: Dorado، Cultured Stone و Coronado Stone.

 

دیوار پوش PVC

پانل های دیواریPVC  یک جایگزین فوق العاده برای کاشی کاری هستند، زیرا سیستم های سریع و ساده آن برای نصب آسان است. طیف گسترده ای از پانل دیواری در انواع سبک ها، طرح ها و رنگ ها به پایان می رسد، بنابراین می توان آنها را در آشپزخانه، اتاق کار، اتاق نشیمن، دفتر، راهرو، اتاق خواب و بسیاری از نقاط دیگر استفاده کرد.

پوشش پی وی سی دیوار و سقف PVC نه تنها به طور کامل مقاوم در برابر آب، بلکه از لحاظ زیبایی با توجه به انواع الگوهای تزئینی، از پانل های نازک و براق تا پانل های چاپ شده با طرح های چوب، نقوش سنگ مرمر و اثرات فانتزی است.

 

دیوار پوش چوبی

دیوار پوش چوبی ایده ای تازه ای است که می توانید جزئیات معماری را با سهولت این پوشش های زیبا اضافه کنید. اگر شما به دنبال ایجاد یک فضای روستایی هستید این نوع دیوار پوش بهترین انتخاب است.

 

دیوار پوش کاغذی( اکرلیک)

این دیوار پوش ها طرح هایی هستند که بر روی کاغذ چاپ می شوند و با یک پوشش برای دوام و شستشو / تمیزکاری کاور می شوند. این دیوار پوش ها به راحتی نگهداری می شوند و مقاومت در برابر رطوبت آنها را به انتخابی ایده آل تبدیل میکند.

دیوار پوش فایبر گلاس

پانل های دیواری و سقف پلاستیکی تقویت شده فایبرگلاس (FRP) که از بهداشت و دوام بی نظیر با کارایی بالا و سبک برخوردارند، مشتریان سراسر جهان اعتماد کامپوزیت ها را تأیید می کنند.

با طیف وسیعی از رنگ و بافت بهتریت انتخاب برای یک پوشش غیر قابل نفوذ رطوبت می باشد

نتخاب گسترده ای از رطوبت و غیر متخلخل راه حل داخلی دیوار داخلی در طیف وسیعی از گزینه های سطح، بافت و رنگ در دسترس است. پانل های FRP ما برای نصب بیش از هر سطح دیوار موجود و بسیار مقرون به صرفه، برای ارائه سطوح سخت و کم نگهداری که به مدت طولانی، با این حال عالی هستند، به اثبات رسیده است.

پانل FRP قابل استفاده در رستوران ها، گلخانه ها مواد، اتاق های تمیز، مراکز بهداشتی، مدارس، و یا در هر فضای تجاری که دوام و عملکرد عالی مورد نظر است می باشد.

دیوار پوش آکوستیک

پانل های آکوستیک چاپ شده برای کاهش صدا در محیط های پر سر و صدا مانند فضای دفتر باز، اتاق های کنفرانس، سالن های نمایشگاه، موزه ها، رستوران ها و غیره طراحی شده اند. پانل ها می توانند تقریبا به هر اندازه سفارشی ساخته شوند و در فریم های چوبی یا فلزی یا به عنوان پانل های مستقل قرار گیرند.