دیوار پوششی کناف

دیوار پوششی کناف

 

دیوار کاذب پوششی | عایق صوتی کناف | شهام دیزاین : یکی از پرطرفدار ترین محصولات شرکت کناف ، دیوار های پوششی هستند. با پیشرفت بشر در معماری و طراحی ، هر روزه فناوری های جدیدی در زمینه ساخت و ساز تولید و ارائه داده می شود. از جمله این فناوری ها ، سیستم کناف است. ویژگی اصلی دیوار های پوششی کناف ، عایق کردن دیوار ها از نظر صوتی و حرارتی است.

این ویژگی باعث می شود که دیگر هیچ صدایی نه وارد محیط شود ، و نه از آن خارج شود. این مزیت در حالی است که ضخامت دیوار هیچ گونه تغییری نمی کند. در این سقف ، صفحات روکش دار گچی ، با استفاده از اتصالات مخصوص روی زمینه ای فلزی قرار می گیرند. در فاصله ای که بین صفحات گچی و دیوار اصلی به وجود می آید ، عایق ها را قرار می دهند.

یکی دیگر از مزیت های این دیوار ، نحوه قرار گرفتن تاسیسات آن است. آن ها را ، در فضای خالی پشت صفحات گچی قرار می دهند و این کار باعث می شود که ابزار مورد استفاده شده در پشت صفحات آسیب ندیده و ظاهر کلی دیوار به هم نخورد. از طرفی ، هنگام تعمیرات ، هزینه ها کاهش یافته و از بین رفتن سازه جلوگیری می کند. همچنین، با قرار دادن تجهیزات پشت صفحات گچی ، دسترسی به آن ها سریع و آسان تر خواهد بود .

انواع دیوار های پوششی کناف

دیوار های پوششی کناف ، کاربرد های بسیار زیادی دارند. شما می توانید به توجه به نیاز ساختمان خود ، یکی از آن ها را انتخاب و اجرا کنید. به طور کلی ، دیوار های پوششی کناف به دو دسته دیوار پوششی بدون زیر ساخت ، و دیوار پوششی با زیر ساخت ، تقسیم می شود که انواع آن عبارتند از :

حتما مطالعه کنید
نکات حرفه ای برای طراحی دیوار خانه با آینه

1- دیوار پوششی عایق کناف : نام دیگر این دیوار ، W624 است و با این اسم شناخته می شوند. در ساخت این دیوار ها ، صفحات ترکیبی MW با استفاده از چسب پرلفیکس (می توان از بتونه درزگیر نیز استفاده کرد) ، روی سطوح مورد نظر ساختمان نصب می شوند . نصب این دیوار ها سبب عایق شدن دیوار ها از نظر صوتی و حرارتی می شود.

۲- دیوار پوششی کناف مورد استفاده در کار های ظریف : نام دیگر این دیوار ، W611 است و با این اسم شناخته می شوند. در ساخت این دیوار ها ، صفحات با استفاده از چسب پرلفیکس ، به صورت مستقیم روی سازه اجرا می شوند. برای کم کردن ضخامت سطوح مختلف ساختمان ، از سازه W611 استفاده می شود . هزینه های نصب این دیوار نسبتا کم بوده و در مدت زمان خیلی کمی نصب و اجرا می شوند.

۳- دیوار پوششی کناف (عایق حرارتی) : نام دیگر این دیوار ، W631 است و با این اسم شناخته می شوند. در ساخت این دیوار ها ، صفحات ترکیبی PS با استفاده از چسب پرلفیکس (از بتونه درزگیر هم می توان استفاده کرد) روی سطوح مختلف ساختمان قرار می گیرند . این سازه هم می تواند به کم کردن ضخامت دیوار ها کمک کند ، و هم می تواند عایق حرارتی خوبی نیز باشد.

مزیت های استفاده از دیوارهای پوششی کناف

قاعدتا دیواری که قصد نصب و اجرای آن را دارید ، باید مزیت ها و کاربرد های مفیدی را برای شما داشته باشد. استفاده از این دیوار نیز ، مزیت های زیادی دارد که به آن ها شاره می کنیم :

حتما مطالعه کنید
نمایندگی کناف

• کاهش مصالح ساختمانی به کار رفته در ساخت آن ها

• بسیار سبک است که در نتیجه وزن دیوار ها نیز کاهش می یابد.

• نصب آسان با سرعت بالا

• قابلیت پنهان کردن لوله ها در زیر این پوشش

• عایق کردن دیوار ها از نظر صوتی و حرارتی

• دور ریزی کم صالح بعد از نصب

• امکان رنگ آمیزی سریع بعد از نصب

• امکان استفاده در دیوار هایی با ارتفاع حداکثر ۱۰ متر

• پوششی خوب برای بازسازی دیوار های قدیمی

• مقاوم در برابر بخار و رطوبت

در چه مواردی از این دیوارها استفاده می شود

• در مواقعی که پایه های دیوار سفت و محکم نباشد.

• برای داشتن دیوار های ضد حریق و رطوبت

• هنگامی که دیوار ناهموار باشد ، برای صاف کردن آن از دیوار های پوششی کناف استفاده می شود.

قیمت نصب و اجرای دیوار پوششی کناف

با توجه به توم های روز افزون ، قیمت این سازه نیز متغیر بوده و نوسان دارد. اما در کل ، قیمت اجرای این دیوار ، به کیفیت و نوع مواد به کار رفته در ساخت آن ، بستگی دارد‌. همچنین ، تغییر متراژ نیز ، در هزینه ها تاثیر دارد (هر چه محل مورد نظر بزرگ تر و مرتفع تر باشد ، قیمت نصب آن نیز بالاتر خواهد بود).

برای آگاهی از قیمت و اطلاعات بیشتر ، بهتر است که بت مصالح فروشان و یا نمایندگی های کناف صحبت کنید. هنگام نصب و اجرا ، بررسی کنید و خوب بگردید و بهترین تیم را برای نصب دیوار های پوششی به کار بگیرید. چرا که نصب این دیوار ها ، کاری حساس و حرفه ای است که تنها افراد خبره می توانند به خوبی آن را نصب و راه اندازی کنند.

حتما مطالعه کنید
ایده های فوق العاده زیبا برای طراحی روف گاردن

کمپانی بزرگ کناف ، دیوار هایی به نام دیوار های پوششی را تولید و عرضه می کند.‌ این دیوار ها کاربرد بسیار زیادی دارند که می توان به عایق کردن دیوار ها ، صاف کردن سطوح نا هموار ، امکان رنگ آمیزی ، مقاوم در برابر رطوبت و حریق و غیره … اشاره کرد. تعمیرات سریع و آسان یکی دیگر از مزیت های آن است که باعث می شود که هنگام بروز مشکل ، بتوانید به پشت سازه دسترسی پیدا کنید‌.

اگر قصد دارید که از این سازه شگفت انگیز و پر کاربرد ، در ساختمان خود استفاده کنید ، ما به شما شرکت شهام دیزاین ، با داشتن کادری مجرب و سابقه ای درخشان در زمینه نمایندگی کناف در ایران را معرفی می کنیم.

پیشنهاد ما به شما

نصب قرنیز ام دی اف

قرنیز ام دی اف

قرنیز ام دی اف قرنیز ام دی اف یک نوع متریال است که معمولاً در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با مدیریت